Mezun Olan Gönüllü Kız Öğrencilerimize Kına Eğlencesi

MEZUN OLAN GÖNÜLLÜ KIZ ÖĞRENCİLERİMİZE KINA EĞLENCESİ

 

Üniversitemizde eğitim öğretim sürelerinin son günlerini geçiren Engelli Öğrenci Birimi gönüllü öğrencilerine ömür boyu hatırlamaları için Engelsiz Öğrenci Birimin de 06 Mayıs 2019 günü kına gecesi düzenlendi.

Yapılan kına gecesi organizasyonuna ilimiz de ikamet eden engelli öğrenci birimi dostları ve öğrenci kardeşlerimiz katıldı.

Mezun olan öğrencilerimizin hazırlamış oldukları görsel sunum ile başlayan gecede konuşmalar ve kına yakım sırasında duygu dolu anlarda yaşatmıştır.

Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Remzi GÖREN hocamız yoğun programı nedeniyle katılamadığı için üzgün olduğunu mezun olan gönüllü öğrencilere bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar dilediğini, Engelli Öğrenci Birimi Başkanı Rektör Yardımcısı Kaan ERARSLAN hocamızın da yurt dışı görevlendirmesi nedeniyle katılamadığı için üzgün olduğunu birime gönüllü olarak destek veren öğrencilerimize tüm çalışmaların da her zaman başarı dilediğini Birim Koordinatörümüz geceye katılan misafirlerimize ve öğrencilerimize iletmiştir. 

Yemekler, pastalar oyunlar ile dolu dolu geçen kına gecesi organizasyonu Üniversitemiz rektörlüğünce onaylanan ve hazırlanan Teşekkür Belgelerinin gelen konuklar tarafından mezun olan öğrencilerimize taktim edilmesi ile son buldu.  

 

,

Etkinlik Detayları
Etkinlik Tarihleri 06 Nisan 2019, Cumartesi    |    Saat :14:52
Etkinlik Yeri ENGELSİZ ÖĞRENCİ BİRİMİ
Etkinlik Türü Diğer Etkinlikler
Etkinlik Sahibi T.C. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi
11 Nisan 2019, Perşembe / 304 defa okundu.